درباره ما

یک پایگاه اینترنتی فوق‌العاده و متفاوت از ادغام محتوای مناسب، طراحی زیبا و نرم افزار قدرتمند است که بوجود می‌آید. نمای اقتصاد دات آی آر با داشتن این ویژگی‌ها یک پایگاه خبری- تحلیلی متفاوت است که برای ارائه محتوای قابل اعتماد، علمی و بروز ، و با تمرکز بر موضوعات اقتصادی ایجاد شده است.

همیشه اولین نکته‌ای که موجب جلب نظر کاربران پایگاه‌های اینترنتی می‌شود، جلوه های بصری و استفاده کاربری آسان آن پایگاه است. گروه طراحی اکوویو تمام تلاش خود را بکار بست تا بتواند مطالب مختلف و گسترده موجود در این پایگاه را با سادگی هرچه تمام‌تر و از طریق برقراری یک ارتباط دوستانه به مخاطب خود ارائه دهد.

از طرف دیگر گروه مهندسی تولید نرم افزار اکوویو هم از تمامی امکانات خود برای تولید و توسعه نرم‌افزار پویای این پایگاه استفاده کرد تا حاصل این تلاش‌ها که در مدت دوسال صورت گرفت فراتر از یک پایگاه خبری- تحلیلی معمولی باشد.

محتوای پایگاه خبری- تحلیلی نمای اقتصاد طیف گسترده‌ای از موضوعات اقتصادی، از اخبار و تحلیل‌های اقتصادی گرفته تا منابع آموزشی و پژوهشی مرتبط با این علم و همچنین معرفی اساتید و رویدادهای مختلف این حوزه را شامل می‌شود که در آن سعی شده با بهره‌مندی از راهنمایی‌های اساتید و صاحبنظران برجسته، محیطی علمی و در عین حال صمیمی برای ارائه مطالب یادشده فراهم شود.

نمای اقتصاد در ارائه و انتشار کلیه مطالب، قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و به این موضوع اعتقاد قلبی داریم که کشورمان می‌تواند با اجرا و التزام به اصول مترقی قانون اساسی و در سایه همدلی و همزبانی آحاد مختلف جامعه و البته با تلاش و کوشش به بهترین جایگاه‌های عرصه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی دست یابد که در این مسیر نمای اقتصاد دات آی آر محلی است برای دریافت محتوای قابل اعتماد، علمی و بروز.

لازم به ذکر است که تا به امروز در سرویس آمار و داده های سایت آمار مربوط به نهاد های بانک مرکزی، مرکز آمار ایران، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی،صندوق بین المللی پول و بانک جهانی قرار داده شده است. دسترسی به سه مورد اول به صورت رایگان است اما دسترسی به  آمار های بانک جهانی و صندوق بین المللی پول نیازمند خرید اکانت سایت می باشد که این اکانت ها را می توان بعد از ثبت نام در سایت از طریق منوی سمت چپ صفحه نخست خریداری نمود. توضیحات مربوط به این موضوع در زیر قسمت ورود به سایت در صفحه نخست موجود است

دانلود متن کامل قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
صاحب امتیاز و مدیرمسئول: ابوالفضل ملایری
لیسانس اقتصاد از دانشگاه شهید بهشتی
فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی
آدرس : خیابان شهید بهشتی - نرسیده به خیابان شهید صابونچی - پلاک ۱۹۱ - طبقه چهار - واحد ۸
تلفن :۸۸۵۰۷۹۷۴