تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۸
کد خبر: ۱۳۳۹
شما برای دیدن فیلم های تولید شده توسط سایت و دانلود آنها در سرویس چند رسانه ای می توانید اقدام به خرید بسته مربوط نمایید. برای دریافت بسته ابتدا نوع بسته ای را که می خواهید انتخاب کنید. بسته هایی که تا کنون ارائه شده به ترتیب در ستون سمت چپ صفحه اول سایت قابل مشاهده است. 
برای خرید بسته آموزشی مورد نظر خود، ابتدا عضو سایت شوید.

چگونگی عضویت در سایت:

در صورت عدم عضویت در سایت، می توانید از اینجا وارد صفحه ثبت نام شوید یا اینکه بر روی گزینه ثبت نام در گوشه سمت چپ صفحات سایت و کنار قسمت ویژه ها کلیک کنند.


پس از ورود به صفحه مورد نظر، نسبت به پرکردن فرم زیر اقدام نمایید.

توضیح: وارد کردن شماره تلفن همراه اجباری نیست. اما چنانچه شماره خود را در این بخش وارد کنید، اطلاعات مربوط به انتشار دوره ها و مطالب آموزشی و پژوهشی جدید در سایت از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

پس از تکمیل اطلاعات و کلیک بر روی گزینه ثبت نام، لینک فعال سازی به آدرس ایمیل شما ارسال می شود که لازم است با ورود به ایمیل خود و کلیک روی لینک فعال سازی، عضویت خود را فعال کنید.

چگونگی خرید بسته:

اعضا سایت پس از ورود به منوی کاربری خود می توانند وارد صفحه خرید بسته شوند.
لازم است قبل از انتخاب بسته، در صورت استفاده از فیلتر شکن، آن را خاموش کنید.
بسته مورد نظر خود را در این مرحله انتخاب کنید. در حال حاضر بسته فیلم های تولیدی دارای اعتبار 31 روزه هستند و در صورت اضافه شدن مطالب جدید در دوره خریداری شده شما، این مطالب  برای شما نیز قابل دریافت خواهد بود. 
پس از انتخاب بسته و کلیک بر روی گزینه دریافت، شما به درگاه پرداخت الکترونیک متصل می شوید که با استفاده از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب و دارای رمز دوم پرداخت اینترنتی، می توانید هزینه این بسته آموزشی را پرداخت کنید. پس از تکمیل فرایند خرید به شکل خودکار به سایت نمای اقتصاد برگشت داده می شوید و فاکتور دیجیتالی خود را دریافت می کنید و از آن زمان مجاز به استفاده از بسته آخریداری شده هستید.
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
در همین رابطه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: